Zapisy na kursy językowe - 536 053 053

Kurs online? Jak to wygląda.

Autor Robert

Please follow and like us:

Rozważasz kurs online ale nie wiesz, czego się spodziewać? Zastanawiasz się, czy to w ogóle ma sens? Czy da się naprawdę czegoś nauczyć na lekcji online.

Z kursami stacjonarnymi każdy ma pewne ogólne wyobrażenie tego jak to wygląda. Przychodzi się do szkoły i odbywa się lekcje w mniejszej lub większej grupie. Poznaje nowy materiał, ćwiczy nowe umiejętności.

A więc jak to wszystko wygląda online?

Prawda jest taka, że wszystko jest bardzo podobne. Tak, oczywiście mamy różnice techniczne , dołączamy do zajęć na konferencji, ale to co najważniejsze zostaje bez zmian.

A najważniejsze to świetny lektor i odpowiednia metoda.

Główną różnicą dla naszych lektorów jest to , że przy zadawaniu pytań muszą nominować konkretne osoby. W sali łatwiej jest zadać pytanie otwarte na forum. Lektor może ewentualnie wymownym spojrzeniem zachęcić konkretną osobę.
W trakcie konferencji jest o to trudniej dlatego szkolimy naszych lektorów aby częściej zadawać pytania konkretnym osobom.

Wciąż jednak najważniejszym zadaniem lektora jest zbudowanie sympatycznej atmosfery w której każdy będzie chętnie prowadził dyskusje. Podobnie jak na zajęciach stacjonarnych , nasze kursy online również prowadzone są w stałych grupach.
To bardzo ważne, bo dzięki temu kursanci mogą poznać się nawzajem . A lekcje z ludźmi których znamy są po prostu fajniejsze, ciekawsze i odbywają się w swobodnej atmosferze.

Jeśli lektorzy są Ci sami to i metoda jest ta sama – skupiamy się na mówieniu i słownictwie, ćwiczymy konwersacje. Materiały z zajęć udostępniane są zawsze po lekcji .

I nie zapominajmy – oczywiście również jest dostęp do naszej platformy gdzie powtarzamy kluczowe słówka z lekcji.

Please follow and like us:
Robert
Robert Robert
Autor

Robert jest właścicielem szkoły językowej we Wrocławiu, którą prowadzi od ponad 8 lat. Jest również twórcą platformy do nauki języków moje.online.english-line.pl. Zawsze szuka sposobów, żeby zhakować naukę języków i uczynić ją łatwiejszą i szybszą.

Ten nawyk hamuje Twoją naukę angielskiego.

Ten nawyk hamuje Twoją naukę angielskiego.

Autor Robert

4 sposoby na płynną rozmowę z native speakerem

4 sposoby na płynną rozmowę z native speakerem

Autor Robert

Go to top